DO VÁNOC STÍHÁME :)


DOPRAVA
Doprava a platba

Doprava

Zboží zasíláme pouze do České republiky a na Slovensko. Výhradním dopravcem je Česká pošta a GLS.

Zboží zasíláme do třech pracovních dnů po obdržení Vaší objednávky (v případě platby na dobírku) nebo po obdržení platby na náš účet (v případě platby na účet). Česká pošta by měla následně zásilku dodat do čtyř pracovních dnů. GLS většinou zásilku doručí do druhého dne. V případě, že zásilku neobdržíte do čtyř pracovních dnů, tak nás prosím kontaktujte na email info@origoska.cz.

VEŠKERÉ ZBOŽÍ NA E-SHOPU JE SKLADEM. Samozřejmě občas může nastat chyba ve skladu. V tom případě zákazníka obratem upozorníme společně s informací, jak dlouhá doba je pro naskladnění.

Platba

Kupující má možnost si zvolit tyto platební metody:

Dobírka – poštovné a balné činí 111 Kč (dle výběru se platba uskuteční při převzetí balíku od České pošty) či 151 Kč (Česká pošta objemnější zásilky - hrnky, sklenice apod.) Při zaslání GLS na velikosti a hmotnosti zásilky nezáleží, poštovné je jednotné, tedy 126 Kč při dobírce.

Platba na účetČeská pošta poštovné a balné činí 61 Kč (platbu provedete na náš účet, podklady k platbě vám budou k dispozici po uskutečnění objednávky) či 71 Kč (Česká pošta objemnější zásilky - hrnky, sklenice apod.) Při zaslání GLS na velikosti a hmotnosti zásilky nezáleží, poštovné je jednotné, tedy 96 Kč.

1. 9. 2018 - NOVĚ DOPRAVCE ZÁSILKOVNA - převod na účet 71 Kč, dobírka 91 Kč

Platba na účet (Slovensko) - platba probíhá v Eurech na Eurový účet u Fio banky, poštovné činí 6,6 Euro (dopravce GLS)

Osobní převzetí – zboží je možné po domluvě (e-mailem či přes telefon) po provedení objednávky a zaplacení předem na účet osobně převzít v Mikulově a v Brně. Nemáme kamenné prodejny, proto je nutné se předem domluvit. Adresa Brno: Maškova 9 (část Černá Pole).

Při platbě předem proběhne odeslání zboží až po obdržení platby na náš účet. Pokud nedojde k platbě do deseti dní od objednání, dochází ke stornování objednávky.


Při koupi více věcí v jedné objednávce platíte pouze jedno poštovné.

Při objednávce zboží v hodnotě nad 1 000 Kč je poštovné zdarma - platí pouze pro ČR